ירושה - רווחים בפיקדון בנקאי

העיתון Correio da Manhã Canada מפרסם את המאמר "ירושה - הרווחים בפיקדון בנקאי" במהדורה 9.10.2020 מאת קרלוס נונס, מנכ"ל Fire Horse.
קרא את התשובה המלאה:

09/10/2020

שתף את המאמר הזה:

Facebooklinkedin

הקורא שלנו ז'ואו סנטוס מטורונטו העלה כמה שאלות, וביניהן אנו מדגישים את התגובה / השאלה הבאה:

"(…) וכך אחותי נשארה עם כל הכסף בחשבון …"

אדון נכבד,

ברצוננו להודות לך על האימייל ששלחת אלינו. לצערנו, לא ניתן לענות על השאלות הרבות ששאלת במרחב זה. בנוסף, הכרחי כי תתייעץ עם עורך דין או אפילו נוטריון, בפורטוגל, על מנת שיסייע לך לפתור את המצב בו אתה נמצא.

למרבה הצער, כפי שנהוג לומר אצלנו לעתים קרובות על ירושה "זה מה שהמת מותיר כאן עבור החיים כדי שאלה יעקבו אחריו מהר יותר!" . עם זאת, סכסוכים משפחתיים אינם נעימים.

בתשובה לשאלתך, ובהתאם לפרטים שהעברת לנו, אימך, בעודה בחיים, חתמה על מסמכים שהפכו חשבון בנק אישי לחשבון קולקטיבי, כלומר עם כמה שותפים ובחרה בשיטת הסולידריות. זאת אומרת שגם אימך וגם אחותך יכלו לבצע פעולות בחשבון ללא חתימתך. זה לא דבר מוזר, שכן קשישים מאבדים את יכולתם לנוע בקלות, ובוחרים להפקיד את הניהול בידי מישהו קרוב אליהם. מכאן, שאין ספק שאחותך יכולה הייתה "להרים" את כל הכסף.

במקרה שאתה מציין, אתה מספר שאחותך לקחה את כל הכסף לאחר שאימך נפטרה. לכן, הרווחים שהשאירה אימך הם חלק מהירושה ויהיה צורך לקחת אותם בחשבון לצורך החלוקה.

קרלוס נונס

מנכ"ל

עוד תשובות