חלונות וחזקה נגדית על קרקע

העיתון Correio da Manhã Canada מפרסם את המאמר "חלונות וחזקה נגדית על קרקע" במהדורה 04/11/2020 מאת קרלוס נונס, מנכ"ל Fire Horse.
קרא את התשובה המלאה:

04/11/2020

שתף את המאמר הזה:

Facebooklinkedin

"(…) הוא בן דודי הרחוק, הוא גר באזור Leiria, והנושא כבר מאחור, של ירושות ישנות (…), הוא כיסה את החלון ואמר מה שאמר (.. .) ועכשיו אני רוצה לבנות שם והוא אומר לי שהוא לא ייתן לזה לקרות, כי אני אכסה את החלון שלו (…)

João Martins – Mississauga

השאלות שאתה שואל, וישנן כמה, נוגעות להיעדרות מפורטוגל ועם כל הכבוד הראוי, יש לציין אל ה"שימוש" שחלק עשויים לעשות בהיעדרות זו, בין אם הם בני משפחה ובין אם לא. במקרה זה בן דוד מדרגה שנייה, שעל ידי ייצוג היה חלק מאותו סט של "ירושות" של סבא וסבתא שלך. עם זאת, לא כאן הבעיה שלך מכיוון שאין ירושה.

המקרה שהוצג בפנינו נוגע לסכסוך בתחום המשפט המקובל, כלומר בין רכושך, האדמה (שעדיין איננה חלקה עירונית, אך היא ניתנת לבנייה בלבד), לבין בית בן דודך, שיש בו כבר כמה שנים, חלון שכפי שאנו אומרים "מביט" אל אדמתך.

אני מעריך שבוודאי שמעת כבר על "התיישנות רוכשת", וזה האמצעי המשפטי שעשוי להיות מופעל על ידי בן דודך. במילים אחרות, אם החלון היה פתוח יותר מ-20 שנה, הוא אינו הבעלים של האדמה, אך ישנה הקלה, המכונה גם "הקלה על השקפות", ההופכת לחובה שלילית מבחינתו, שעליו לכבד את החלון, ואז כן, אתה לא יכול לבנות.

כמו תמיד, אני ממליץ לך ללכת לעורך דין עם כל העובדות כדי להבהיר את המצב הזה וכן לעשות זאת במהרה.

Carlos Nunes

CEO

עוד תשובות